Yjet e muzikës tironse ndezin atmosferën te Amfiteatri i liqenit

Ndaje

Zërat më të mirë të Shqipërisë së mesme janë mbledhur sonte për publikun kryeqytetas.

Bashkia e Tiranës ka sjellë sonte “Ti tironë dashni e modhe” duke bërë bashkë të gjithë ata që e duan, por mbi të gjitha që e këndojnë muzikën tironse.

Pas Tropojës dhe Shkodrës sonte është mbrëmja e Tiranës, me muzikën tradicionale dhe këngëtarët e Shqipërisë së Mesme.

Sinan Hoxha, Valbona Mema, Greta Zani, Xhavid Dedej, Pajtim Struga, Altin Shira, Ansambli i Këngëve dhe valleve po ndezin atmosferën në Kodrat e Liqenit

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje