Berisha publikon foton: Një tjetër deputet i PS ‘vdes’ për trafikantët

Pas Taulant Ballës, një tjetër deputeti nga radhët e Partisë Socialiste shihet të shoqërohet me trafikantë droge.

Një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit Berisha duke publikuar edhe foto të deputetit të PS Pjerin Ndreu me person i cili ka qënë i dënuar me 7 vite burg për trafik droge.

Postimi i plotë

Pjerini vdes per trafikantet
Ata kane para shume!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje dr Bashkngjitur po ju informoj mbi kriminalitetin qe ndodh ne Fushe Arrez Puke, ne foto ne krahun e majte te Z.Pjerin Ndreu Albert Tuci vellai i kryetarit te bashkise Z. Fran Tuci.

I denuar per trafikant, dhe vazhdon i qete punen pasi siq shifet ne foto ka mbrojtjen e vellait dhe te deputetit Nderu. Gjithashtu cdo emrim ne pune behet me urdherin e tij. Ju lutem anonim..”

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje