Tiranë, fëmija 3-vjeçar bie nga kati i dytë, në gjendje të rëndë

Ndaje

Në fëmijë ka rënë nga kati i dytë në Tiranë.Burimet e Policisë bëjnë të ditur se, fëmija 3-vjeçar ka qenë duke luajtur, kur ka rënë. Mësohet se ai ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 04. 10. 2018, në rrugën “Marije Kraja”, duke luajtur, është rrëzuar nga kati i dytë i banesës, fëmija e mitur A. I., vjeçe 3, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për ngjarje aksidentale.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje