Fëmija i sëmurë dërgohet me helikopter në Tiranë, “përplasje” mes mjekëve dhe policisë

Ndaje

Pasditën e sotme një fëmijë nga fshati Qeramec është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, pasi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Informacionet e para janë kontradiktore mbi shkaqet e gjendjes së rënduar të fëmijës, pasi mjekët janë shprehur se është goditur nga makina në oborrin e banesës, ndërsa policia thekson se ka qenë i sëmurë me epilepsi.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje