Dalin pamjet e sherrit në lokal që u bë shkak për konfliktin me armë në ish- Bllok

0Shares
0

ABC News ka bërë publike pamjet e një sherri të ndodhur disa ditë më parë në një lokal në kryeqytet, shkak për të cilin mendohet të ketë qenë këngëtarja Elvana Gjata.

Burimet bënë të ditur se mbrëmë në lokalin ku ndodhi krimi, dy palët kanë kërkuar të sqarohen për konfliktin e mëparshëm. Por edhe aty situata ka degjeneruar në dhunë, deri në përdorimin e armëve.

Nga përplasja me armë, mbetën të plagosur dy vetë, Ervis Martinaj dhe Eljon Hato si dhe ndërroi jetë Fabiol Gaxhaj.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje