VIDEO/Policia bashkiake në Tiranë iu merr biçikletat, fëmijët shpërthejnë në të qara

Ndaje

Mbrëmjen e djeshme, disa të miturve u është marrë biçikleta nga policët bashkiakë të kryeqytetit, në zonën e parkut Rinia.

Një person ka regjistruar gjithë momentin në video dhe e ka bërë atë publike. Në pamjet e siguruara shikohet sesi policët, dhe pse fëmijët qajnë, vazhdojnë të marrin bicikletat.

Qytetari që po regjistron iu ulet të mos i marrin dhe t’ua lënë biçikletat fëmijëve, ndërsa një prej policëve, shprehet se kjo është puna për të cilin ai paguhet dhe nëse nuk e bën do të shkarkohet.

Për më tepër lexoni mesazhin dhe shikoni videon.

KLIKO PËR VIDEON 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje