Raporti i EUROSTAT/ Vasili: Rama është armiku më i keq i të gjithë shqiptarëve

Ndaje

Raporti i EUROSTAT e nxirrte Shqipërinë në vendet e parë persa i përket azilkërkuesve në vendet e Bashkimit Europian. Për këtë situatë ka reaguar, kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, i cili akuzon rëndë kryeministrin Edi Rama.

Përmes një postimi në Facebook, Vasili shkruan se Rama është armiku më i keq i të gjithë shqiptarëve.

POSTIMI I VASILIT:

Kryeministri i vetem dhe armik i te gjitheve.

Shqiptaret kane numrin me te larte te azilkerkuesve ne Europe.Kjo eshte menxyra e kryeministrit te vetem dhe armik te te gjitheve.

Fshati shqiptar ne skamje,me keq se te gjithe vendet e Ballkanit dhe e thote Banka Boterore.Kjo eshte fatkeqesia qe vjen prej kryeministrit te vetem dhe armik te te gjitheve.

Teatrin duan ta shkaterrojne,te rrenojne kulturen,te grabisin pronen,te vjedhin parate te gjithe shqiptareve.Ky eshte turpi me i madh i kryeministrit te vetem dhe armik te te gjitheve.

Shqiptaret kane vetem nje armik qe eshte i vetem dhe kunder te gjitheve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje