Dhunohet biznesmeni në Tiranë, çështja pushohet në prokurori

Një biznesmen në Tiranë është dhunuar nga persona të panjohur pranë banesës së tij në Komunën e Parisit.

Mësohet se biznesmenin e kanë dhunuar në mesnatë duke marrë plagë në kokë dhe në trup. Ai ndodhet në spital.

Sipas dëshmisë së biznesmenit me Andrea Zoga personat që e kanë sulmuar ishin me një makine tip ‘Golf’

Biznesmeni Andrea Zoga ka disa aktivitete ne Tirane, fast food dhe restorante. Sipas Ora News biznesmeni ka denoncuar edhe më herët kërcënimet ndaj tij por çështja është pushuar në prokurori.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje