Reforma në drejtësi, publikohen emrat e kandidatëve për Këshillin Mbikëqyrës

Ndaje

Janë bërë publike emrat e nëntë kandidatëve për Këshillin Mbikqyrës të reformës në drejtësi.

Lista do të paraqitet në seancën e nesërme plenare, ku do të votohen vetëm 5 prej tyre.

Lista prej nëntë kandidatëve përbëhet nga figura që vijnë nga fusha e avokatisë si dhe nga bota akademike.

Kandidatët janë:

Artan Spahiu

Lindita Rusmajli

Sajmir Vishaj

Suzana Pasha

Ilir Kadiu

Irna Milo

Andi Muratraj

Sajmir Shehri

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje