VIDEO/Greta Koçit i propozojnë për martesë live në emision

Ndaje

ëngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është bërë protagoniste e një ndodhi interesante gjatë transmetimit të një emisioni të njohur dhe shumë të ndjekur në Kosovë.

Bëhet fjalë për emisionin “n’Kosovë Show”, i cili në puntatët e parë të sezonit të ri. Mes të ftuarve të shumtë ishte pikërisht edhe këngëtarja shqiptare Greta Koçi.

Greta me muzikën e saj ajo ndezi atmosferën. Ndërkohë ajo u befasua kur një person i paftuar në emision i propozoi martesë.

Reagimi i saj ishte shumë i ashpër. Por kjo nuk është  e gjitha, pasi për më shumë mund t’i shikoni në këtë video pas minutës 1:23:50.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje