Berisha ironizon: Emrat e bordit drejtues të narkoflotës ”Air ALRama”

Ndaje

Ish-kryeministri Berisha ka ironizuar kompaninë shqiptare të fluturimit të sapokrijuar, e cila është  kthyer në qendër të vëmendjes dhe ka shkaktuar reagime në gjithë opinionin publik.

Berisha ironizon duke e quajtur ‘Air ALRama’ kompaninë dhe duke thënë se kjo kompani ka dhe një bord drejtues.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shkruan se bordi është i përbërë nga Olsi Rama, Fatmir Droga dhe Taulant Toyota Yaris.

Ja postimi i plotë i ish-kryeministrit:

Perzgjidhen emrat e narkoflotes “Air AlRama”!

Te dashur miq, sot bordi drejtues i narkoflotes “Air AlRama”, i perbere nga Olsi- Gaz Rama, Fatmir Droga dhe Taulant Toyta Yaris-Begaj etj, vendosi, ne mbledhjen e tij te darkes se dt 15 Shtator 2018, qe emrat e super xhumbove te fluturimeve per transport mallrash te narkoflotes “Air Al Rama” te jene:

1-Klement Balili

2-Vellezerit Habilaj

3-Met Kanani

4-Geron Xhafa

Lista i kaloi per firme perfundimtare vete Norieges! sb

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje