FOTO/Luhatje të motit, zonat ku do të bjerë shi dhe do të jetë nxehtë

Këtë të dielë priten thjellime dhe vranësira të shpeshta. Kryesisht shirat do të jenë mbizotërues në Veri dhe në Zonat Lindore, përgjatë pjesës së dytë të ditës.

Gjatë mbrëmjes do të kemi një mot të qëndrueshëm nga Veriu në Qendër por Jugu mbetet me vranësira e shira të izoluar.

Më poshtë keni temperaturat sipas qarqeve.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje