VIDEO/Tronditen klientët, gruaja bie papritmas nga tavani i restorantit

Sabroso! in Garden Grove, California But really, we saw her sneak into he Restauruant and dart off into the bathroom . She was in there for awhile and a small line was forming for the bathroom. That’s when debris was falling from an area outside the restroom and the staff was telling us we might want to move from our table because they thought someone had climbed into the ceiling . I knew at that moment it was the lady that snuck into the restroom.

Një grua ka rënë papritur nga tavani i një restoranti në Kaliforni duke habitur klientët.

Ajo mendohet se ishte droguar me kokainë.

Mendohet se kishte hyrë nëpërmjet paneleve të tavanit në restorant dhe pasi qëndroi për disa kohë në atë hapësira, platforma është shembur dhe gruaja ra papritmas.

Ndërsa klientët filluan duke bërtitur.

Gruaja më pas u dërgua në spital për t’ju nënshtruar një kontrolli mjeksor

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje