Spaho:Rama është peng i krimit, prandaj refuzoi vettingun për politikanët

Ndaje

Sipas kreut të grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho, kryeministri Edi Rama refuzon vettingun për politikanët me ligj të politikanëve tregoi se ai është peng i krimit.

Postimi i Edmod Spahos:

Refuzimi i Edi Ramës për vettingun me ligj të politikanëve provoi se Rama është peng i krimit!

Kryeministri i krimit po përdor drejtësinë e tij dhe mediat e tij për të mashtruar shqiptarët.

Edi Rama e refuzon vettingun me ligj të politikanëve, sepse vetë ka lidhje me kokat kryesore të krimit të organizuar

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje