VIDEO/Pas puthjes në buzë, moderatorët ‘tërheqin vëmendjen’duke u rrëzuar në skenë

Ndaje

Ka startuar sezoni i ri i Fiks Fare në Top-Channel dhe lufta për vëmendje rritet.

Dy moderatorët e emisionit, Dorian Ramaliu dhe Devis Muka e hapën puntatën e parë të tyre duke kërcyer në ritmet e këngës së reperit kosovar Gjiko, “Si Bugatti”.

Por e gjithë situata shkon ‘për dreq’ kur Doriani teksa kërcen mbi karrige humbet ekuilibrin dhe rrëzohet mbi tokë. Nëse kjo ishte e planifikuar apo aksidentale kjo nuk dihet, por duke kujtuar që moderatorët vjet startuan me një puthje në buzë, kjo nuk lë dyshim që dhe këtë radhë, të jetë një përpjekje për vëmendje.

Ja çfarë shkruan Doriani në llogarinë e tij në Instagram:

“Kur pushteti amortizon karrigen … E nisëm me një këmbë të mbarë se tjetrën e thyem …”

https://www.instagram.com/p/BnRmbVGBdPO/?taken-by=dorian_ramaliu

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje