Qytetarët zbulojnë kush i drejton bandat në Shkodër: Terror njëlloj si në vitin ’97

Ndaje

Disa denoncime të bëra publike në faqen e ish-kryeministrit Berisha, zbulojnë se terrori në Shkodër me krimin është organizuar nga qeveria si në vitin 1997 në Tropojë.

Sipas mesazheve të denoncuesve,bandat në Shkodër janë të lidhura me kryeministrin Edi Rama, ndërsa shtoi se policia e Tiranës ka shkuar në kryeqendrën e Veriut vetëm për teatër.

Ndërkohë, një prej qytetarëve shkruan se terrori në Shkodër është organizuar nga qeveria, njësoj si terrori i vitit 1997 në Tropojë. Po ashtu ai theksoi se bandat bëjnë ligjin në këtë qytet dhe drejtojnë policinë.

Lexoni mesazhet më poshtë

Terrori i narkobandave ne Shkoder eshte i lidhur me Norigen!

Policia nga Tirana ne Shkoder per teater!

Lexoni mesazhet e qytetareve dixhital. sb

Pershendetje Dr ky terror ne Shkoder esht i organizuar nga qeveria njelloj si terrori i vitit 1997 ne Tropoje.Bandat e Shkodres varen direkt nga Kryemi nistri Rama urdherojne dhe bejne ligjin ne drejtorine e policise si dhe kane ne postet me te rendesishme te saja njerzit e vet qe prishin çdo prove te vrasjeve seriale prandaj askush nuk arrestohet.Ne Dobraç banda e Bajrve disponon blinde mitroloza dhe te gjitha mjetet tjera nuk guxon kush me shkel aty .Forcat qe erdhen dje nga Tirana vetem sa bane demostrim ne qytet por nuk shkelen,nuk u afruan ne zonat e tete bandave qe sundojne qytetin. Doktorr duhet zgjidhje.”

“Doktorr un qe po tshkruj jam.me.adres fallco dhe jam nga Shkodra.. ne lidhje me ngjarjet kriminale ne Shkoder si ka mundsi qe vijne 10furgona.policiet ne 10 te nates edhe RENEA e FNSH ne aksion dhe prap se prap nuk ka as arrestime e asgja.. i baj thirrje drejtorit te policise ardi veliu mos hajde.me ardh me hanger darka qyl.ne lokalet e Shkodres por jep rezultate se neser masneser e kena rrallen ne te pafajshmit me gjoba , kercnime dhe shantazhe ..reagoni se situata sa asht nxeh ne Shkoder.”

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje