Tragjike për aktoren e njohur, humb fëmijën gjatë shtatëzanisë

0Shares
0
Beautiful female laying in bedroom

Aktorja e njohur e telenovelave meksikane, Ximena Navarrete ka përjetuar dicka të dhimbshme kohët e fundit.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Juan Carlos Valladares njoftuan se ishin në pritje të një fëmije para pak javësh. Duket se nuk ka shkuar cdo gjë mirë dhe Ximena ka ndarë lajmin e hidhur me një shkrim në Instagram, ku shkruan:

“Një pjesë e zemrës time jeton në parajsë”.

Aktorja shtoi se momenti kur ndjeu fëmijën në bark ishte dashuria më e madhe dhe iluzioni më real që kishte përjetuar. Por është shprehur pozitive se me mbështetjen e familjes dhe dashurinë e bashkëshortit do ta kalojë dhe se tani ka një ëngjëll në parajsë që do t`iu dërgojë bekime të reja.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje