Gazetari i drejtohet Ramës: Thirri mendjes o gjigand, gjej një ministër të brendshëm të papërlyer

Ndaje

Situata në të cilën Shqipëria ndodhet muajve të fundit, sigurisht që përbën një situatë alarmante ku reagimet dhe shqetësimet janë mëse të pranueshme.

Gazetari Klodian Tomorri i ka bërë thirrje kryeministrit të thërrasë mendjes dhe të gjejë një minister të brendshëm të fortë.

Positimi i plotë i gazetarit Klodian Tomorrit

Thirri mendjes o gjigand,

Rrembime

Zhdukje personash ne menyre te cuditshme

Ekzekutime mafioze ne seri

Kriminalizim total i tregjeve te caktuara

Leri traplliqet e tipit rikthyem policine e shtetit ne detyre, por shiko se te eshte kthyer vendi ne nje republike tipike mafioze. Gjej nje minister te brendshem te forte dhe te paperlyer se po i ve minat Shqiperise per 100 vitet e ardhshme.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje