Familja shpëton 52-vjecaren, i heq nga fyti litarin e vdekjes

Një grua 52 vjeçe me inicialet M.B., nga fshati Frashër i Fierit ka tentuar t’i japë fund jetës duke u vetëvarur.

Vetëm pak minuta pas kësaj tentative, familjarët e 52-vjeçares kanë vënë re mungesën e gruas dhe janë vënë në kërkim.

Ata kanë arritur ta gjejnë dhe menjëherë i kanë hequr litarin nga fyti.

52-vjeçarja është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal Fier ku ka marrë edhe ndihmën e nevojshme mjekësore.

Nuk dihen motivet që e kanë çuar 52-vjeçaren drejt këtij akti ekstrem.

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje