LAJMI I FUNDIT/ Emri, plagoset rëndë një person në Lezhë

Një person u plagos rëndë sonte në Lezhë. Ai quhet Arben Gjini dhe ka marrë plagë plumbi në shpatull dhe këmbë.

Personi i plagosur është transportuar për Tiranë në gjendje të rënduar, ndërkohë që ende nuk dihen rrethanat e këtij krimi.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje