VIDEO/Mesazhi i të rinjve për ‘piktorin e jeshiles’

Ndaje

Tashmë videoja po qarkullon në internet dhe të rinjtë kanë shpërndarë mesazhin e tyre. Të rinjtë e LRI-së i kanë dërguar një mesazh kryeminisrit Rama nga Jala, gjatë mbylljes së kampit.

Dhe ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë videon duke shkruar:

”Rinia e Tiranes do permbyse narkoshtetin! Nje shtator i tmerrshem per Noriegen dhe narkoqeverine e tij. Nderim te rejave dhe te rinjve te Tiranes! Fitore! sb”.

Shikoni pamjet e mëposhtme

Rinia e Tiranes do permbyse narkoshtetin! Nje shtator i tmerrshem per Noriegen dhe narkoqeverine e tij. Nderim te rejave dhe te rinjve te Tiranes! Fitore! sb

Publiée par Sali Berisha sur Samedi 25 août 2018

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje