FOTO/Messi dhe Suarez miq jo vetëm në fushë, edhe në pushime së bashku

Ndaje

Jo vetëm në fushë por edhe jashtë saj Lionel Messi dhe Luis Suarez janë shumë të afërt.

Dy yjet e futbollit kaluan pushimet së bashku me pas fitores 3-0 ndaj Alazes.

Bashkëshortja e Messit, Antonella Roccuzzo dhe bashkëshortja e Suarezit, Sofia Balbi i shoqëruar gjithashtu në pushime.

Duket se ata po kalojë kohë të mirë së bashku.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje