Abuzuan seksualisht me të mitur, policia greke bën publike emrat dhe fotot e shqiptarëve pedofilë

Ndaje

Janë bërë publike fotot e shqiptarëve të cilët abuzonin seksualisht me vajza të mitura në Greqi.

Policia greke ka publikuar fotot e dy pedofilëve shqitarë të cilët kryenin veprimin e shëmtuar në Makrohori, Veria, të greqisë.

Bëhet fjalë për Altin Gega i lindur në Shqipëri më 21-01-1994 dhe Jorgo Bulick lindur me 18-09-1996 në Shqipëri të cilët së bashku me një të moshuar grek abuzonin ndaj të miturve kryesisht vajzave prej një periudhë nga 2016 deri në 2017.

Sipas policisë, Altin Gega kishte njohje me nënën e të miturëve ndërsa Jorgo Bulicko ishte shoku i tij. Përsa i përket të moshuarit ai shkonte me pagesë. Të tre pedofilët dhe nëna janë arrestuar dhe kryejnë dënimin.

i moshuari grek

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje