Linda Rama me avion privat, publikohet videoja e fluturimit nga Rinasi

Ndaje

Një qytetar i ka dërguar ish-kryeministrit Sali Berisha videon ku sipas tij duket bashkëshortja e kryeministrit Rama.

Bëhet fjalë për një udhëtim të datës 9 korrik,  teksa Linda Rama sipas denoncuesit niset nga Rinasi me avion privat.

Postimi i Berishës 

Edhe Madame Rama (Basha) udheton me charter privat!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Miredita Doktor, po te nis vidjon e fluturimit te Linda Rames me date 9 Korrik nga Rinasi.”

Edhe Madame Rama (Basha) udheton me charter privat!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“Miredita Doktor, po te nis vidjon e fluturimit te Linda Rames me date 9 Korrik nga Rinasi.”

Publiée par Sali Berisha sur Mercredi 15 août 2018

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje