VIDEO/’U kall nusja’, i merr flakë fustani sapo hyn në lokalin e dasmave

Në një video tashmë virale në rrjetet sociale, duket  se dita e dasmës nuk ka shkuar mirë për çiftin shqiptar.

Teksa hyjnë në lokal për të përshëndetur dasmorët, ndodh një incident i papritur. Nuses i merr flakë fustani dhe kjo shkakton ‘panik’ tek dasmorët të cilët sapo e shohin që fustani po fillon të digjet, nisen për ta ndihmuar.

Dasma është zhvilluar në Kosovë pasi dhe videoja është bërë publike nga një faqe kosovare.

Për më tepër shihni videon.

https://www.facebook.com/Kosovainternacional/videos/2041089499554373/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje