LAJMI I FUNDIT/Autobusi i Kukësit përfshihet plotësisht nga flakët në Rrugën e Kombit

Ndaje

Një autobus është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gëziq të Mirditës.

Autobusi i përket linjës Kukës-Tiranë dhe burime për Ora News nga zjarrfikësja e Mirditës është bëjnë me dije se autobusi është djegur plotësisht.

Nuk ka të lënduar në radhët e pasagjerëve. Forcat zjarrfikëse të Mirditës kanë shkuar në vendin e ngjarjes ku po punojnë për të shuar flakët. Ende nuk dihen shkaqet./oranews

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje