Tërmetet nuk i ndahen qytetit bregdetar, regjistrohet një në orët e para të mëngjesit

Ndaje

Vazhdojnë ende lëkundjet nga tërmetet në Shqipëri.

Kjo javë, përveçse temperaturave të larta, është shoqëruar dhe me tërmete herë pas here.

IGJEUM ka regjistruar një tjetër tërmet. I ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, epiqendra ka qenë Kepi i Redonit në Durrës me magnitude 3.6 ballë.

Tre ditë më parë Durrësi u lëkund sërish nga tërmeti reth orës 00: 26 disa lëkundje me epiqendër në Budullë, me magnitudë 1.3 ballë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje