LAJM I FUNDIT/Rritet numri i aksidenteve, përplaset për vdekje 48 vjeçari në Fier

Foto ilustruese

E marta e kësaj jave ka shënuar disa aksidente me pasoja të rënda. Aksidenti i shënuar para pak minutash në Fier, i ka marrë jetën një personi.

Ai u përplas nga një kamion.

Sipas policisë, 43-vjeçari me inicialet F. T., duke drejtuar kamionin tip ‘Benz’ ka përplasur për vdekje 48-vjeçarin me inicialet E. D.

 

48 vjeçari, banues në Zharrëz,ka ndërruar jetë sapo ka mbërritur në spitalin e Fierit. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e policisë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje