Hidhet nga ballkoni i banesës 58-vjeçari në Tiranë

Ndaje
Foto Ilustruese

Një burrë në Tiranë ka humbur jetën pasi sipas policisë, është hedhur nga ballkoni i banesës në zonën e Yzberishtit këtë të diel.

“Në rrugën ‘Astrit Losha’, është vetëhedhur nga ballkoni i banesës shtetasi A. Ç. 58 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Tiranë, për vlerësim”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje