VIDEO/ Jorida Tabaku flet për ekonominë shqiptare në “sytë” e DASH

Ekonomia shqiptare në vlerësimin e Departamentit Amerikan të Shtetit, kthimi në vëmendje i debatit për ligjin e lojreva të fatit, por edhe ligji për Teatrin Kombëtar ishin ndër çëshjet e trajtuara nga demokratja Jorida Tabaku gjatë një interviste për ABC News.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje