Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF nxjerr çmimet e biletave për çdo tribunë

0Shares
0

Federata shqiptare e futbollit ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen e Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Ky takim do të zhvillohet në datën 7 shtator në 20:45.

Stadiumi përzgjedhur është “Elbasan Arena”, shkruan “panoramasport”. Më poshtë do të gjeni edhe çmimin e biletave për çdo tribunë përkatëse:

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje