FOTO/Ardit Gjebrea humbet nënën e tij, shkruan fjalë të ndjera që të përlotin

Ndaje

Nuk di a do mësohem dot me mungesën tënde…
Lutem që engjëjt të kujdesen për ty…

Me këtë mesazh prekës Ardit Gjebrea i jep lamtumirën nënës së tij. Moderatori i njohur ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit tij lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të nënës së tij.

Lajmin e e ka dhënë vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale ku shpreh dhe dhimbjen e tij për këtë humbje.

Me trishtim njoftoj se mbrëmë mamaja ime ndërroi jetë. E përcjellim sot në ora 5pm në varrezat e Sharrës. Ndërsa vizitat i presim në Mak Albania Hotel (ish Sheraton) të dielën, të hënën dhe të martën 10.00 – 1pm dhe 5pm – 8pm. Arditi”, -shkruan ai.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje