VIDEO/ Gruaja në Shkodër shpëton mrekullisht, Policia nxjerr pamjet: Lutem bëni kujdes!

Një pakujdesi ne kalimin e rrugës për pak nuk i ka marre eten një gruaje ne Shkodër. Policia Rrugore ka nxjerre pamjet qe duhet te bëjnë te reflektoje secilin prej nesh, si kalimtar.

“Lutemi shikoni videon, bëni kujdes kalimtarët! Kjo ndodhi sot në Shkodër. Mbi 50% e aksidenteve rrugore shkaktohen nga këmbësorët. Fatmirësisht kalimtarja është jashtë rrezikut për jetën”, apelon Policia Rrugore.

https://www.facebook.com/100010018032980/videos/705650169778911/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje