Luana Vjollca “provokon” sërish, shfaqet sexy në makinë/”Ji vetvetja”

Ndaje

Nëse është dikush mes vajzave shqiptare që di të ngrejë më së miri temperaturat në rrjetet sociale, ajo është Luana Vjollca.

Show-girli shqiptar është mjaft aktive së fundmi, jo vetëm në tregun muzikor por dhe me publikimet e saj.

Luana është shfaqur sexy në makinë teksa ka nxjerrë në pah linjat e saj bombastike. Për të gjithë moderatorja këshillon të jenë vetvetja.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje