Sexy, elegante dhe përvëluese…, Oriola Marashi “të fut vapën” me fotot e fundit

Ndaje

Oriola Marashi ka lënë pa fajlë me fotot e saj të fundit. Modelja u shfaq mjaft surprizuese në setin e saj fototgrafik të realiziuar nga fotografi i mirënjohur Endrit Mërtiri.

E veshur me bikini Oriola ka nxjerrë në pah anën e saj më sensuale dhe femërore.

Gati gati nuk njihet në këto foto. Këto foto mund t’i merrni dhe si sugjerime se çfarë të zgjidhnipër daljet tuaja në bregdet./g-express

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/perveluese-dhe-krejtesisht-ndryshe-askush-nuk-do-ta-njohe-oriola-marashin-ne-fotot-t-561655/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje