VIDEO/Marcelo del në menyrë të cuditshme nga makina, ndjek ritmin e muzikës

Ndaje

Egoja e Drake mund të ketë marrë një goditje në betejën e tij kunder reperit Pusha T, por kanadezi nuk ka ndaluar të bëjë këngë që do mbeten në mendjen e yllit të Realit të Madridit, Marcelo, i cili nuk ka nguruar për të dhënë shfaqjen e tij nën ritmet e këngës “In My Feelings”.

Marcelo, së bashku me fëmijët e tij, u shfaqën duke dalë nga makina e tij në një rrugë të Madridit dhe kërcenin në ritmet e këtij hiti. Ne kemi njohur shumë nga lëvizjet e valleve të brazilianëve,  pasi ai nuk nguron t’i demonstrojë gjatë festimeve të trofeve me Real Madridin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje