Xhaka “provokon” sërish, bën shqiponjën me një person të vecantë

Ndaje
LONDON, ENGLAND - MAY 07: of Arsenal during the Premier League match between Arsenal and Manchester United at Emirates Stadium on May 7, 2017 in London, England. (Photo by Stuart MacFarlane/Arsenal FC via Getty Images)

Granit Xhaka është në pushime me të dashurën e tij, Leonitën dhe tani ka postuar në Instagram një foto duke bërë shqiponjën.

Ylli i Arsenalit pati paraqitje fantastike në Kupën e Botës ku momenti më i mirë i tij ishte goli i shënuar kundër Serbisë.

Foto e fundit që ka publikuar Granit Xhaka.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje