Moti, ja si do të jetë mesjava (temperaturat max dhe min)

0Shares
0

Pasi kaluan dy ditët e para të javës me vranësira dhe re, moti ndryshon për këtë të mërkurë. Kemi lajme të mira nga moti për të gjithë ata që kanë zgjedhur të pushojnë këtë mesjavë. Pasi do të ketë diell.

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë  e lehtë me drejtim Jugperëndim (SW)  me shpejtësi  7m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 2  me lartësi  vale 0,3 deri në 0,50 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max

Zonat  malore         14/31°C
Zonat e  ulëta           19/33°C
Zonat  bregdetare    19/32°C

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje