Kupa e Botës/ Publikohen formacionet zyrtare të supersfidës Brazil-Belgjikë

Ndaje

Ajo që do luhet  në “Kazan Arena” është pa dyshim një finale e parakohshme e kampionatit botërorë. Në orën 20:00 Brazili dhe Belgjika do të përballen me njëra-tjetrën në një përballje titanësh ku fitorja është synimi i vetëm për të dyja skuadrat. Ndërkohë, dy teknikët kanë bërë publike dhe formacionet zyrtare të cilat janë si më poshtë.

Formacionet zyrtare:

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje