VIDEO/Ja si u braktis studio gjatë transmetimit direkt ndërsa vijonte tërmeti

Ndaje

Ato që arritën të regjostrojnë lëkundjet e tërmetit kanë qenë disa studio televizive ku po transmetohej direkt.

“Në shtëpinë tonë”, emisioni që transmetohet çdo paradite në Top Channel e ka ndjerë më shumë tërmetin. Televizioni transmetoi pamje të castit të tërmetit në Tiranë. Ndërsa po gatuanin dhe po bisedonin të qetë në studio, guxhinerja dhe moderatori, papritur pjatat bien nga rafit dhe guzhinierja gatis sa nuk u rrëzua.

Të dy u larguan me shpejtësi nga studio ndërsa vijonin lëkundjet.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje