Termeti ndan ne dy pjese Ministrine Bujqësisë

Ndaje

Godina e Ministrisë së Bujqësisë është ndarë në dy pjesë,Termeti i forte ka shkaktuar deme ne disa ndertesa shtetërore, përfshi edhe një sallë ne Kuvendin e Shqipërisë.

Pasojat e lekundjes se fuqishme, shoqeruar se paku nga 43 pasgoditje te tjera duket fare qarte edhe ne godinen e Ministrise se Bujqesise.

Siç shihet nga kjo foto e siguruar nga Gjurma.al godina e Ministrisë së Bujqësisë është ndarë në dy pjesë, pasi faqja kryesore e murit ballor ka marrë një çarje ne mes, qe nga  pjesa e siperme e nderteses.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje