Edi Paloka, ironi me tërmetin dhe këshillën e mencur të Erion Velisë

Ndaje

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u qëndron pranë banorëve sa herë që bie shi ndërkohë që s’do mend që do ta bënte edhe kur të binte termet. Edhe sot ka këshilluar qytetartë që të mos qëndrojnë në banesa kur bie termët, një këshillë e rrallë që askush nuk i shkon në mendje. Kur bie tërmet edhe ata që janë jashtë kërkojnë të futen brenda!

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka qenë një nga ata që duhet ta kishte pasë shumë të nevojshme këshillën e Velisë, pasi i ka kushtuar edhe një postim këtë pasdite.

“Shyqyr qe kemi Velinen … Sa here bie shi na thote te marrim cadrat
Sot kishte bere njoftim publik ku na keshillonte qe mos qendrojme ne ndertesa kur bie termet”, ironizon Paloka.

Me ne fund ndodhi dicka qe i ngriti shqiptaret nga kafja!" Shikoni videon

Publiée par Indrit Hoxha sur Mercredi 4 juillet 2018

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje