E RENDE/Shkodër, bie nga pallati ku po punonte, vdes 62-vjecari

Ndaje

Një 62-vjeçar që po punonte në katin e tretë të një pallati në vendin e quajtur rrugica e Koplikëve në Shkodër ka rrëshqitur.

Ai ka rënë deri në katin e parë dhe ka humbur jetën në vend.

Sipas policisë Andrea Martini po bënte një punim në pallatin e tij, por pa u siguruar më parë me masa mbrojtëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje