Rama uron Erdogan për fitoren në zgjedhjet presidenciale

Ndaje

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka uruar Presidentin Erdogan për fitoren në zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare që u mbajtën në Turqi.

Anadolu Agency raporton se Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka uruar presidentin Erdoğan për suksesin në zgjedhje përmes një bisede telefonike.

Po ashtu, Erdogan është uruar edhe nga disa lider të tjerë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje