‘Fuego’ e Eleni Foureira-s mbërrin në atdhe

Ndaje

Ajo ishte kaq afër trofeut të madh ne festivalin e Eurovision-it dhe një konkurrente e fortë. Këngëtarja nga Shqipëria përfaqësoi Qipron në Eurovision, këtë vit, duke rrëmbyer vendin e tretë. Kënga ‘Fuego’ padyshim është kthyer në një hit  duke i kaluar 14 milion shikues.

Eleni Foureira ka publikuar një foto me datat e turit të saj me koncerte në Europë dhe mes tyre nuk mungonte as Tirana. Data 25 korrik është data kur Eleni do të mbërrijë në Tiranë.

Kështu Ermal Meta dhe Rita Ora nuk do të jënë të vetmit që u rikthyen në vendlindje për të mbajtur koncert. Edhe Eleni Fuorieira do të rikthehet në vendlindje me shpresën se do të  kënaqë gjithë publikun shqiptar.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje