VIDEO/FRPD dhe LRI tjetër surprizë para ministrisë së brendshme

Ndaje

Të rinjtë e FRPD-së, dhe LRI-së, kanë vazhduar edhe gjatë ditës së sotme protestën e tyre përpara Ministrisë së Brendshme, ku kanë kërkuar largimin e kreut të këtij institucioni, Fatmir Xhafaj.

Edhe gjatë ditës së sotme nuk kanë munguar surprizat e të rinjve, të cilët kanë improvizuar takimet e Ramës me qytetarët.

I pranishëm në këtë protestë kreu i FRPD-së, Belind Këllicci, tha se protestat rinore dhe opozitare do të vijojnë deri në rënien e kësaj qeverie kriminale.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje