VIDEO/Drejtori i Policisë Fier gris banderolën e PD kundër bashkëqeverisjes me krimin

Një ngjarje e rralle dhe e paprecendetë ka ndodhur kete pasdite ,në qytetin e Fierit, ku policia është përplasur me qytetarët.

Qytetarët të cilët kishin dalë me banderola në duar gjatë vizitës së Edi Ramës, janë përplasur me policinë, pasi Drejtori i Policisë ka marrë banderolën dhe e ka grisur, duke shkelur në këtë mënyrë të drejtat e individit për të protestuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje