Komisioni vettingut vendos ditën e seancës për Bashkim Dedja

Ndaje

Komisioni  i vettingut vendos për datën kur do të zhvillohet seanca dëgjimore e  Kryetarit të Gjykatës  Kushtetuese Bashkim Dedja. Sipas njoftimi zyrtar seanca do të mbahet në datën 8 qershor në orën 10. 00. Trupa gjykuese përbëhet nga  Valbona Sanxhaktari, Roland Ilia, Xhensila Pine

 

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje