E pranon Casillas:Messi më ka bërë të vuaj shumë

Ndaje

Lionel Messi është futbollisti që e ka bere me shumë të vuajë i Iker Casillas…

Këtë e ka pranuar vet legjenda e Real Madridit, që sot mbron portën e klubit portugez, Porto.

Casillas, pa hezituar fare – ka treguar se ka vuajtur gjithmonë dhe madje shumë kundër Messit, ndërsa ka fjalë të mira edhe për Ronaldon. Ai i konsideron dytë si më të mirët në botë.

Sulmuesi më i mirë me të cilin je përballë?
“Më i miri është Messi. Më ka bërë të vuaj shumë herë”.

Sulmuesi më i mirë në ekipin tuaj?
“Është Cristiano. Ai vetëm sa vjen e përmirësohet. Është e çmendur se si arrin ta menaxhojë këtë”

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje