E FUNDIT/Bie nga qershia, vdes 50 vjeçari

Ndaje

Një ngjarje e rëndë dhe e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në një fshat të Maliqit, ku një 50 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga qershia.

Sipas burimeve 50 vjeçari, Agron Gjoni, ka qenë duke mbledhur qershi dhe ka rënë aksidentalisht nga pema. Ai është dërguar menjëherë në spital, por nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra.

Në vendngjarje ka mbërritur policia për të kryer hetimet e mëtejshme. Ndërkohë që këta të fundit pohojnë se ngjarja ishte aksidentale.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje